Bizi Takip Edin:

Vizyon Sigorta Aracılık Hizmetleri LTD.ŞTİ.

Kasko Trafik Sağlık Genel Sağlık Tarım Ve Hayvan Hayat Sigortaları

Ana Sayfa hakkımızda
Yeni Sayfa 1

 

Siz çiftçilerimizin  özveri ve özenle var ettiğiniz maddi değerleriniz her bir hastalığa ve tehlikeye karşı  sigortalımı ?

Bu amaç doğrultusunda, Çiftçilerimize Devletin sağladığı %50 Prim Desteği ile Hayvanlarınızı ve Bitkisel ürünlerinizi  sigortaladığınız takdirde sigorta priminin yarısını ödeyeceksiniz.
VİZYON SİGORTA, 1986 yılından beri çağdaş yönetim anlayışı, Tarım sektörüne özgü tecrübesi, güçlü teknolojik altyapısı, geniş hizmet ağı ile hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir.
VİZYON SİGORTA; Hayvancılık sektörünün en önemli platformu olan ULUSLAR ARASI  ANIMALIA İSTANBUL  İHTİSAS FUARI'na 2007 ve 2008 yıllarında katılarak Devlet Destekli Tarım Sigortalarında önemli bir misyon üstlenmiştir.

 

Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden fuara katılan Çiftçilere, Birlik,Dernek, Kooperatifler ve önder üreticilere 12 000 adet broşür ve katalog dağıtılmıştır. Ülkemizde de tarım sektörünü tehdit eden risklerin teminat altına alınabilmesi amacıyla bir sigorta mekanizmasının devreye sokulması düşünülmüş ve bu amaçla 14/06/2005 tarihli 5363 sayılı "Tarım Sigortaları Kanunu" çıkarılmıştır.Tarım Sigortaları Kanunu çıktığından beri toplam 600 adet süt sığırı çiftliğini ziyaret ederek, Hayvan Hayat Sigortaları ve Tarım Sigortalarının önemini olabilecek kayıplara ve zararlara karşı çiftçilerimizin Tarım Sigortalarından zaman kaybetmeden faydalanmasını tavsiye ettik.

                        

Vizyon Sigorta;Dünyanın en bereketli topraklarına sahip olan, çalışkan ve üretken çiftçilerimize "HER ZAMAN YANINIZDAYIZ"  mesajını vermiştir.

Bu Kanuna göre:

Kanun kapsamına alınan riskler ile ilgili olarak yapılacak sigorta sözleşmelerinde standardın sağlanması, riskin en iyi koşullarda transferi için uygun ortam oluşturulması, oluşacak hasarlarda tazminatın tek merkezden ödenmesi ve tarım sigortalarının geliştirilmesi, yaygınlaştırılması amacına yönelik olmak üzere bir Sigorta Havuzu kurulmuştur.

Devlet, bu Kanun kapsamında yapılacak sigorta sözleşmelerine münhasır olarak çiftçi adına sigorta primine destek sağlamaktadır.