Bizi Takip Edin:

incoming Travel

Ana Sayfa İncoming Travel

Online Teklif al

  Yardımamı ihtiyacınız var?

  Sorun cevaplayalım

  info@vizyonsigorta.org
  Telefon: 0216 310 27 78

  Gerekli Evraklar

  Incoming Travel

  ‘Yurtdışından Türkiye’ ye gelen yabancı uyruklu misafirlerimizin seyahatlerinde karşılaşabileceği problemleri teminat altına almak ister misiniz ?’

  Turistik vize başvuruları kapsamında yurtdışından Türkiye’ ye seyahat edecek yabancı uyruklu kişilerin Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde yapacakları seyahatleri Incoming Travel Sigortası ile güvence altında.

  Seyahatlerinizde acil bir sağlık problemi ya da kaza yaşamanız durumunda, ayakta tedavi ve hastane tedavisi harcamalarınız  Sigorta tarafından karşılanır. Bunların yanında tıbbi nakil, Sigortalının Tıbbi Nedenlerle Nakli veSeyahati Overbooking Nedeniyle Gecikme, Bagaj Kaybı, Seyahatin İptali, Pasaport kaybı gibi ihtiyacınız olacak hizmetler de poliçe kapsamındadır.

  Vefat halinde ise nakil masraflarını karşılamak da  Sigorta sorumluluğundadır.

  Yaş sınırı; 0-17 yaş arasındaki kişiler ancak anne veya babalarının sigorta ettiren olması kaydıyla sigortalanabilir.65 yaş ve üzeri kişiler ilgili poliçe teminatına tabii değildir, sigortalanamaz.

  Teminat kapsamında olan giderler, limit dahilinde %100 karşılanır. Poliçeler acentelerimiz tarafından sigortalı adayının müracaati anında tanzim edilerek adayın poliçesi verilir. Sağlık beyanı alınmaz ve risk değerlendirmesi yapılmaz. Primler peşin tahsil edilir.