Bizi Takip Edin:

Tra-well Sigorta

Ana Sayfa Tra-well

Online Teklif al

  Yardımamı ihtiyacınız var?

  Sorun cevaplayalım

  info@vizyonsigorta.org
  Telefon: 0216 310 27 78

  Gerekli Evraklar

  Tra-Well

  ‘Görmenin, hissetmenin, tadına varmanın, huzur bulmanın, izlemenin, fark etmenin bir diğer adıdır yurt dışı seyahatleri.. Dünyanın her yerinde, yurt dışı seyahatiniz boyunca Sigorta ile güvende olmak ister misiniz?’

  Yurt dışına yapacağınız seyahatler esnasında oluşabilecek kaza ya da ani rahatsızlanma sonucu ortaya çıkabilecek sağlık harcamalarınız, nakil işlemi, geri dönüş organizasyonu gibi birçok teminat, Tra-Well Yurt dışı Seyahat sağlık Sigortası ile güvence altında.

  Sağlığınızı emanet ettiğiniz güvence, yolda olsanız bile, aklınıza gelebilecek tüm riskleri kapsamalı, hatta aklınıza gelmeyenleri de. Tıpkı  Seyahat sağlık Poliçelerinde olduğu gibi.

  Yurt dışı seyahatlerinizde acil bir sağlık problemi ya da kaza yaşamanız durumunda, ayakta tedavi ve hastane tedavisi harcamalarınız  Sigorta tarafından karşılanır. Bunların yanında ambulans hizmeti, daimi ikametgaha nakil, tıbbi danışmanlık gibi ihtiyacınız olacak daimi hizmetler de poliçe kapsamındadır.

  Vefat halinde ise yurt içi nakil masraflarını karşılamak da  Sigorta sorumluluğundadır.

  • Anlaşmalı Anlaşmasız kuruluş ya da hekim ayrıcalığı olmaksızın
  • ABD, Kanada, Japonya ve Türkiye hariç tüm dünya ya da Türkiye hariç tüm dünya

  olmak üzere poliçenizi oluşturabilirsiniz.

  Üstelik;

  Nadiren yurt dışı seyahatine çıkıyorsanız, her seyahatinizde kisa süreli sigorta yaptırabilirsiniz.

  Çok sık yurt dışı seyahatine çıkıyorsanız, bir yıllık süre boyunca her seyahatinizde güvence altında olabilirsiniz.

  Tra-Well seyahat sağlık sigortası (Inter Partner Assistance) seçenekleri:

  • Tra-well yurt dışı dar kapsamlı seyahat sağlık sigortası
  • Tra-well yurt dışı geniş kapsamlı seyahat sağlık sigortası

  Yaş sınırı; 0-17 yaş arasındaki çocuklar, anne veya babalarının sigorta ettiren olması kaydıyla sigortalanabilir. 65 yaş ve üzeri kişiler sadece kaza ile ilgili durumlar için sigortalanabilir. 66-70 yaş arası kişiler %50, 71-75 yaş arası kişiler %100, 76-80 yaş arası kişiler %200 ek prim ödemek kaydı ile kaza durumlarına karşı kapsam altına alınır. 81 yaş ve üzeri kişiler, bu sigortanın kapsamı altında değildir.

  Teminat kapsamında olan giderler, limit dahilinde %100 karşılanır. Poliçeler acentelerimiz tarafından sigortalı adayının müracaati anında tanzim edilerek adayın poliçesi verilir. Sağlık beyanı alınmaz ve risk değerlendirmesi yapılmaz. Primler peşin tahsil edilir.